Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Ruchocice – oferty mieszkań w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Dominicka

Boszkowo-Letnisko(Ruchocice + 25 km)

319 000 zł24,12 m² 13 225,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena. Na sprzedaż całoroczny apartament lokal mieszkalny w Boszkowie Letnisku. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż apartament całoroczny (lokal mieszkalny z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Strykowo

Strykowo(Ruchocice + 21 km)

348 750 zł46,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m do 61 m Blisko jeziora, na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańca Kozaka

Opalenica(Ruchocice + 16 km)

509 100 zł84,85 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: adres: opalenica, ul. Powstańca Kozaka 5 specyfikacja: powierzchnia mieszkalna: 65,64 mkw. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Nowy Tomyśl(Ruchocice + 21 km)

350 000 zł62,55 m² 5 595,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania. Lokalizacja: nowy Tomyśl, ul. Kościuszki specyfikacja: powierzchnia: 62,55 mkw. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl(Ruchocice + 21 km)

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy jasny i funkcjonalny lokal mieszkalny w stanie niewymagający żadnych nakładów finansowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Opalenica(Ruchocice + 16 km)

429 000 zł83,33 m² 5 148,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 83,33 m , położone na 1. piętrze budynku wielorodzinnego w Opalenicy. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opalenica(Ruchocice + 16 km)

475 000 zł63,60 m² 7 468,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: opalenica, os. Centrum 3 specyfikacja: powierzchnia mieszkania: 63,60 mkw. - do mieszkania przynależy piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Centrum,Grodzisk Wielkopolski(Ruchocice + 6 km)

95 000 zł37,99 m² 2 500,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 7 zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl(Ruchocice + 21 km)

689 780 zł106,12 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2 Apartamenty na sprzedaż w centrum Nowego Tomyśla! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży luksusowych mieszkań położonych w sercu Nowego Tomyśla. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Centrum,Grodzisk Wielkopolski(Ruchocice + 6 km)

125 000 zł49,37 m² 2 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 8 zlokalizowany jest na poddaszu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruchocice

Ruchocice,wielkopolskie

220 000 zł145 m² 1 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Polecam na sprzedaż duże mieszkanie z poddaszem użytkowym (łącznie powierzchnia całkowita ok. 145 mkw.) usytuowane na piętrze w kamienicy położonej przy głównej drodze w Ruchocicach.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij